O NAS

Z MIŁOŚCI DO TENISA

O Nas

"Tenis to sport z klasą. Nie ma chorej rywalizacji, jakichś zagrań nie fair. Na players party wszyscy bawimy się razem, razem tańczymy, wygłupiamy się. A na drugi dzień gramy przeciwko sobie. Nikt nie ma z tym problemów."

 

Agnieszka Radwańska

Prowadzimy szkolenia tenisowe dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasz klub powstał z miłości do tenisa i prowadzony jest przez ludzi z pasją. Nasza misja to ciągłe doskonalnie siebie oraz naszego obiektu, tak żeby tenis mógł sprawiać radość naszym zawodnikom.

Nasza kadra to profesjonaliści z bardzo ogromnym doświadczeniem i sukcesami wyniesionymi z kortów w kraju i na świecie z czasów kariery zawodniczej. Nasi trenerzy są certyfikowanymi  szkoleniowcami Polskiego Związku Tenisowego

Tenis to nasza miłość

Grudziądzkie Centrum Tenisa to nowoczesny kompleks kortów tenisowych. To miejsce stworzone z myślą o wszystkich lubiących aktywny wypoczynek bez względu na wiek, czy kondycję fizyczną. To idealna propozycja dla osób zaawansowanych oraz poczatkujących ceniących sobie komfort oraz możliwość gry w najlepszych warunkach pod okiem profesjonalnych trenerów. Jesteśmy otwarci od rana do późnego wieczora, siedem dni w tygodniu tak  by każdy mógł znaleźć idealną dla siebie porę na czerpanie radości z gry w tenisa oraz squasha.

NASZA KADRA

Marcin Pawlicki

Związany z tenisem od 4 roku życia, były czołowy zawodnik ogólnopolskich turniejów klasyfikacyjnych PZT, wielokrotny mistrz województwa Kujawsko - Pomorskiego w tenisie ziemnym

Obecnie trener z licencją Polskiego Związku Tenisowego

GODZINY OTWARCIA

8:00 - 22:00

 

8:00 - 22:00

 

8:00 - 22:00

 

8:00 - 22:00

 

8:00 - 22:00

 

8:00 - 22:00

 

8:00 - 22:00

Poniedziałek 

 

Wtorek

 

Środa 

 

Czwartek

 

Piątek

 

Sobota 

 

Niedziela

 

KONTAKT

ul. Warszawska 48

86-300 Grudziądz

 

tel. +48 798 945 959

 

kontakt@tenisowygrudziadz.pl